Tel: +48 784 089 308 / mail: kontakt@italents.pl

Italents o nas

Agencja rekrutacyjna ITalents to wyspecjalizowana ogólnopolska firma rekrutacyjna it.

italents agencja rekrutacyjnaITalents Sp. z o.o. – rekrutacja/outsourcing IT
tel.: +48 22 4879724 | fax :+48 22 4879724 | kom: +48 784 089 308
e-mail:
kontakt@italents.pl lub italents.poland@gmail.com

Organizacja nasza  wywodzi się z Grupy Kapitałowej BPSC, obecnej na europejskim rynku od ponad 20 lat. W ITalents zatrudniamy wyspecjalizowany i wysoce doświadczony personel, który wspiera naszych Klientów oraz współpracowników kontraktowych profesjonalnym doradztwem personalnym IT. Dzięki ugruntowanej od prawie 10 lat pozycji  na rynku, możemy zaproponować naszym Klientom wyjątkowo atrakcyjne warunki współpracy polegającej na wykonywaniu usług związanych z rekrutacją specjalistów IT i outsourcingiem IT.

Skutecznie realizujemy projekty rekrutacyjne w bardzo szybkim czasie za rozsądną cenę zawsze jesteśmy otwarci i elastyczni na wszelkie sugestie klientów. Monitorujemy stale działania i oferty konkurencji co pozwala nam tworzyć naprawdę najbardziej konkurencyjną i biznesowo opłacalną dla każdej ze stron ofertę na rynku usług rekrutacyjnych. Italents – agencja doradztwa personalnego oferując model współpracy na zasadach success fee, nie naraża żadnego Klienta na niepotrzebne, szybkie wydatki związane z usługą rekrutacyjną. Nasi Klienci płacą tylko i wyłącznie za zrealizowaną z sukcesem usługę doradztwa personalnego. Na każdy zrealizowany z sukcesem projekt rekrutacyjny udzielamy długiej gwarancji, jako jedyni na rynku nawet do sześciu miesięcy w zależności od konkretnego stanowiska, a także indywidualnych ustaleń w trakcie negocjacji samych szczegółów kontraktu.

Naszą dewizą jest umacnianie zaufania naszych Klientów poprzez profesjonalizm w świadczeniu usług. Nasza oferta jest tak dopasowana, aby nikt nigdy nie poczuł się w żaden sposób oszukany czy wyzyskany. Najbardziej cenimy sobie uczciwość i przejrzystość intencji. Italents to agencja rekrutacyjna, której można powierzyć usługę rekrutacyjną. Każdy może mieć pewność, że zostanie ona zrealizowana szybko, skutecznie i za naprawdę rozsądną cenę.

Misją ITalents jest ciągłe dążenie do zaspakajania potrzeb przedsiębiorstw i instytucji w zakresie realizacji projektów teleinformatycznych poprzez dostarczanie im profesjonalnych zasobów, co zwiększa efektywność oraz wzmacniania pozycję rynkową naszych Klientów.