Aktualne oferty pracy it, na bieżącą aktualizowane ogłoszenia na stanowiska it, cała Polska

New

Developer JAVA

Italents rekrutacja it

Forma: Zdalnie , Lokalizacja: Wrocław .

Bardzo ciekawą ofertę dla Java Developera do Wrocławia. Nasz klient topowa firma z branży finansowej.  Tworzy nowe możliwości na rynku, usprawniające usługi finansowe.

Miejsce: Wrocław

Zatrudnienie: UoP opcjonalnie B2B

Wynagrodzenie: do 17 000 zł

Jako Developer dołączysz do istniejącego zespołu łączącego kompetencje techniczne i biznesowe, pracującego w metodyce Scrum i budującego platformę obsługującą sprzedaż i operacje posprzedażowe produktów finansowych. Pracując głównie nad nowymi funkcjami i rozwiązaniami, będziesz miał możliwość doskonalenia umiejętności technicznych i wniesienia własnego wkładu w budowę oprogramowania.

Zadania:

Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności

Zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania i zgodności ze standardami oraz dobrymi praktykami

Przeprowadzanie integracji systemu z innymi aplikacjami towarzystwa

Wsparcie programistyczne podczas wdrażania rozwiązań

Optymalizacja oraz stabilizacja wdrożonych rozwiązań

Tworzenie testów automatycznych (jednostkowe, integracyjne)

Wymagania:

minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

Java / Angular

Znajomość następujących technologii: Java 11+, Spring Framework, Spring Boot, JPA, Junit, Mockito, Angular 10, Material design, TypeScript

Znajomość SQL i relacyjnych bazy danych

doświadczenie z narzędziami Atlassian (Jira, Confluence)

Oferuje:

  • Udział w ciekawych i zaawansowanych technologicznie projektach
  • Wybór preferowanej formy zatrudnienia
  • Możliwość pracy zdalnej

W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres:

rekrutacja@italents.pl

Prosimy o dodanie informacji na temat oczekiwań finansowych i dostępności.

W nagłówku maila prosimy umieścić informację „Java Wrocław K”