Aktualne oferty pracy it, na bieżącą aktualizowane ogłoszenia na stanowiska it, cała Polska

New

Java Developer

Italents Rekrutacja IT

Forma: Zdalnie , Lokalizacja: Kraków, Wrocław .

Mamy bardzo ciekawą ofertę dla Java Developera do Krakowa. Nasz klient to topowa firma z branży IT z siedzibą w Dolinie Krzemowej i oddziałami na całym świecie.

Siedziba firmy: Kraków/Wrocław (praca całkowicie zdalna – zespół ogólnopolski)

Zatrudnienie: UoP lub B2B

Wynagrodzenie: do 12 – 18 000 k

Zadania:

  • Develop a clean, modular and reusable code
  • Review code and project deliverables and confirm that they are of high quality
  • Collaborate with team members and customer in designing and implementing integrated, enterprise solutions
  • Participate in the agile development processes SDLC including sprint planning, iterative development, estimations, and design sessions

Wymagania:

  • Java Enterprise Edition platform and Java frameworks (Hibernate, Spring)
  • relational databases (SQL, Oracle DB)
  • Experience with unit and integration tests
  • Experience with build systems (Maven)
  • Experience with version control and bug tracking systems
  • Excellent problem-solving skills, initiative, and intellectual curiosity
  • Understanding of SDLC and Agile methodologies in particular

Nasz klient oferuje: wszystkie rynkowe benefity + szkolenia w USA jak już pokonamy koronawirusa.

W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres:

rekrutacja@italents.pl

W mailu należy podać informację na temat oczekiwań finansowych i dostępności.

W nagłówku maila prosimy umieścić informację „Java Developer Kraków/Wrocław”