Aktualne oferty pracy it, na bieżącą aktualizowane ogłoszenia na stanowiska it, cała Polska

New

.NET Developer

Italents Rekrutacja IT

Forma: Zdalnie , Lokalizacja: Toruń .

Aktualnie dla naszego klienta z branży finansowej, spółki z wieloletnią historią, lidera w swoim sektorze, poszukujemy:

.NET Developera

Lokalizacja: Praca całkowicie ZDALNA / siedziba Toruń

Wynagrodzenie: do 17k

Zadania

  • Projektowanie rozwiązań w oparciu o specyfikację funkcjonalną,
  • Programowanie poszczególnych elementów aplikacji z wykorzystaniem wzorców projektowych,
  • Programowanie usług, aplikacji i bibliotek na różne platformy,
  • Tworzenie testów pokrywających wytworzone oprogramowanie,
  • Utrzymanie i rozwój istniejących produktów,
  • Praca z narzędziami GitLab, Jira,

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • znajomość .net
  • Doświadczenie w tworzeniu portali i sklepów WWW
  • Wiedzę i doświadczenie z zakresu inżynierii oprogramowania,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej.
  • Dobra znajomość usługi IIS

Klient Oferuje

  • umowę o pracę lub B2B,
  • pracę w młodym zespole,
  • udział w realizacji ciekawych projektów,
  • szkolenia, pakiet socjalny, opieka medyczna Medicover.

W przypadku zainteresowania prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@italents.pl

W nagłówku maila należy umieścić informację „.NET Developer, Zdalnie (Toruń).”

Bardzo prosimy o dodanie informacji na temat oczekiwań finansowych i dostępności. To znacznie ułatwi proces rekrutacji. 😊