Aktualne oferty pracy it, na bieżącą aktualizowane ogłoszenia na stanowiska it, cała Polska

New

Python Developer

Italents rekrutacja it

Forma: Zdalnie , Lokalizacja: Warszawa .

Nowa praca w 2021? Oferta dla Senior Python Developera/Warszawa-zdalnie/ do 23k /pewny pracodawca

Ciekawą oferta pracy w polskim oddziale, topowej szwajcarsko austriackiej firmy.

Warto spróbować i przesłać CV.

Główne zadania:

  • Design, implement and improve features in the webinar platform
  • Write and maintain scalable and performant code
  • Improve engineering standards, tooling, and processes
  • Actively participate in migration to the cloud (AWS)

Wymagania:

  • Extensive experience in Python 3.6+ and web frameworks (4+ years)
  • Practical experience with Django
  • Practical experience with AWS
  • Able to communicate fluently, in English
  • Passionate about software development and learning

Mile widziane:

  • Practical experience in frontend development (React)

Benefity:

  • Wynagrodzenie 19- 23k B2B
  • Szkolenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • W biurze pyszne śniadania i świeże owoce – free J
  • Opieka medyczna, siłownia, możliwość wyjazdów zagranicznych.

W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres:

rekrutacja@italents.pl

Prosimy o dodanie informacji na temat oczekiwań finansowych i dostępności.

W nagłówku maila prosimy umieścić informację „Python Developer, Warszawa K ”